wtorek, 28 maja 2013

One

   Niespokojny mrok okrywa moją twarz. Niechętnie zmuszam powieki to otwarcia się. Irytuje mnie fakt, że nic nie potrafię dostrzec, pomimo cichych odgłosów z głębi korytarza. Ciche jęki i westchnięcia tłumi stanowczo za cienka ściana. Mam ogromną nadzieję, że ktoś postanowił ćwiczyć partykułę a nie pieprzyć się na środku przejścia, do czego byłam zmuszona przywyknąć poprzez imprezowy styl życia mojej starszej siostry.
   Wysuwam moją lewą nogę poza ciepły teren łóżka, przez co przebiega mnie fala dreszczy. Za wszelką cenę staram się jednak je ignorować i po paru nieprzyjemnych sekundach, dotykam bosymi stopami chłodnych paneli. Jedną ręką naciągam za długą koszulkę na moje pokryte gęsią skórką uda, a drugą odgarniam niesforne blond kosmyki z twarzy. Z każdym kolejnym krokiem, dźwięk przyjemności stawał się coraz wyraźniejszy. Moja prawa dłoń delikatnie dotknęła klamki, aby po dwóch sekundach popchnąć ją na dół. Drzwi z cichym skrzypnięciem oderwały się od framugi, dając mi kilku centymetrową szczelinę, gdzie mogłam dostrzec parę ludzi z grymasem uniesienia wymalowanym na twarzy.
    Dostrzegam Lory opartą o ścianę. Jej półnagie ciało było wygięte w łuku. Przed nią stał brunet z niesfornymi lokami na głowię, którego widzę pierwszy raz na oczy. Jego ręka była pod spódnicą dziewczyny , usta tuż przy jej uchu. Zapewne jestem za młoda na rzeczy, które jej tam szeptał.

22 komentarze:

 1. Pierwsza notka niesamowicie wyciągająca.Rzadko zdarza się bym była aż tak zaciekawiona.Ta historia nie wygląda na banalną a takie właśnie uwielbiam.Nie jak te gdzie chłopaki są jej sąsiadami a ona ich kocha i wszystko wiadome.U Ciebie jak na razie nie wiele wiemy.Stanę sie Twoją stałą czytalniczką.Nie mogę doczekać się nowego rozdziału.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie będę Ci gadać, że masz talent, bo akurat to, powtarzaliśmy Ci milion razy! Albo wiesz co.. Tak dla jasności: MASZ OGROMNY TALENT!
  Prolog jest naprawdę cudownie napisany. Nie mogę tego oprawić w słowa. Wyszedł Ci genialnie i teraz tylko czekam na dalszą część.
  Buziaki xx

  OdpowiedzUsuń
 3. O-o-o boże *o* Genialnie! Ale krótkie i czuję niedosyt :c Dziewczyno, czekam na twoją książkę. Kocham cię, no kocham najbardziej na świecie i twoje opowiadania! Są przegeniastyczne i ty taka jesteś! ''Zapewne jestem za młoda na rzeczy, które jej tam szeptał'' HAHAHA zapewne tak :D Czyli tu Harry będzie taki bad-boy? xd Jezusku dawaj następne!
  Kocham xx  http://we-play-all-the-same-old-games.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy początek. Mam nadzieję, że napiszesz ciąg dalszy. Szczerze nie wiem co mam ci jeszcze napisać.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Juhuuu! Czyżby zaczynał się kolejny genialny blog? :) Już widzę że tak. Głupio się pytam... Nie mogę się doczekać drugiego *_* :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Yeeee!Bardzo zaciekawił mnie pierwszy rozdział opowiadania!Super piszesz, a takze z tak wielką ciekawością.Uwielbima twoje blogi♥
  Czekam na next... :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie!:)Tego bloga tez na pewno będę czytała :)
  Baardzo mnie zaciekawił pierwszy rozdział :)
  Masz we mnie stałą czytelniczkę :DD
  Kocham Cię:DD
  Pozdrawiam :DD

  OdpowiedzUsuń
 8. Czesć! Jestem tu nowa, ale błagam o nowy rozdział! Prolog jest boski, cudowny, genialny i AAAAAAAAAAAAAAAAAA...! I ta końcówka to chyba jakaś 14, 13 a może 15? Kocham takie opowiadania! Życzę weny! Czekam na nexta!
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Pierwsza reakcja? Że mi się podoba, ha ha xD
  Czekam na nn ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hahahaha najlepsza końcówka. Cieszę się że postanowiłaś założyć kolejnego bloga od którego (znając mnie) szybko się uzależnię i z niecierpliwością będę czekać na kolejne rozdziały :))

  OdpowiedzUsuń
 11. O matko świetne na pewno będę czytać ♥
  Ruby ˆ⌣ˆ

  OdpowiedzUsuń
 12. Kolejny genialny blog?? A to nowość xd
  ciekawy początek, nie powiem . . . z penością będę czytać :D
  @zuzek2 :)

  OdpowiedzUsuń
 13. swietne chce już nexta

  OdpowiedzUsuń
 14. Kiedy next? Błagam, dodaj go dzisiaj!

  OdpowiedzUsuń
 15. Kiedy kolejny?
  Czytam to już 8000000000000000 raz i chcę więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Super :D czekam na nexta :** <333

  OdpowiedzUsuń
 17. Matko wchodzę na tego bloga wiedząc, że na pewno mnie zaskoczysz, bo świetnie piszesz, ale że to będzie tak wspaniałe? Super rozdział. Krótki ale świetny. Powtarzam się ;D czekam na cd

  OdpowiedzUsuń
 18. Kiedy nowy rozdział?
  Błagam napisz go i dodaj w tą sobotę albo piątek! Bo ja wchodzę na tego bloga codziennie i jestem sad...

  OdpowiedzUsuń
 19. Czytając to pochłaniałam tekst jak tabliczkę czekolady (czyli na mnie 0,3 sekundy xD) i czułam straszny niedosyt.. Mam ochotę na więcej i to jak najszybciej. Zapowiada się genialnie. Byłabym wdzięczna gdybyś powiadomiła mnie o nowym rozdziale. :)
  Ps. Zapraszam na http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń